FAQ

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Potřebné informace na jednom místě.

Jak stáhnout KiwiBack do prohlížeče?

Odkaz ke stáhnutí najdete na domácí stránce nebo dole v patičce webu mezi užitečnými odkazy. Podrobnější popis instalace a aktivace KikwiBack najdete v sekci Jak na KiwiBack.

Jak objednat a získat peníze zpět?

Rozdíl oproti přímému nákupu je v tom, že před objednáním zboží tlačítkem v rozšíření prohlížeče KiwiBack, či na webových stránkách, aktivujete CashBack a dostanete část utracené sumy z objednávky zpět.

Za jak dlouho po zaplacení objednávky se peníze zobrazí na mém KiwiBack účtu?

Peníze se na vašem KiwiBack účtu zobrazí do několika minut, ve výjimečných případech do 24 hodin. Pokud se tedy částka na KiwiBack účtu nezobrazí ihned, nemusíte se bát, že byste o ni přišli.

Musím aktivovat KiwiBack před každou uskutečněnou objednávkou?

KiwiBack zůstává aktivní až 24 hodin. Jeho aktivitu poznáte tak, že se vám při návštěvě e-shopu zobrazí v KiwiBack rozšíření oznámení “Váš KiwiBack je aktivní”.

Od jaké částky je možné peníze vybrat?

Částka pro výběr vrácení peněz u nás není nijak omezena. Pokud budete chtít, můžete vybrat již od 1 Kč.

Kdy můžu vybrat své peníze?

Peníze jsou připraveny k výběru, jakmile k vám objednané zboží dorazí. Pro urychlení můžete zboží potvrdit, jako úspěšně dodané. V tu chvíli se částka na vašem KiwiBack účtu zobrazí jako "schválená" a je připravena k převodu na bankovní účet.

Platím při výběru částky nějaké poplatky?

U nás neplatíte žádné poplatky. Převody peněz jsou tedy zcela zdarma.

Proč KiwiBack nelze použít na mobilních zařízeních?

Prohlížeče mobilních zařízení neumožňují instalaci rozšíření. Pro mobilní zařízení lze získat peníze zpět za pomocí jednorázové aktivace. Můžete se ale v budoucnu těšit na mobilní aplikaci.

Proč některé prohlížeče nepodporujeme?

Jedná se pouze o dočasný stav. Aktuálně pracujeme na KiwiBack pro ostatní prohlíže.

Co je to cashback?

Cashback (z angličtiny “návrat hotovosti”) je způsob, jakým od prodejce dostanete z každého uskutečněného nákupu část peněz zpět na váš účet. Výška odměny se liší v závislosti na tom, jaké zboží objednáváte.

Nenašel jsem zde odpověď na mou otázku. Co mám dělat?

Většinu odpovědí na vaše otázky najdete v sekci “Jak na KiwiBack”. Pokud ani zde nenajdete to, co hledáte, můžete nás kontaktovat na telefonu +420 728 827 616, emailu info@kiwiback.cz nebo na sociálních sítích.

 
 
KiwiBack > FAQ