Jak na registraci

Jak na registraci
Jak na registraci
Jak na registraci

3.png

 

1) Stáhněte si KiwiBack do prohlížeče

Nainstalujte KiwiBack, který spolehlivě ohlídá vrácení peněz za vaše nákupy. Dali jsme si záležet, aby KiwiBack fungoval ve vašem prohlížeči:

chrome
firefox
opera
safari

 

2) Zaregistrujte se

Po úspěšném stažení KiwiBack vám přibude v pravém horním rohu vašeho prohlížeče ikonka KiwiBack . Kliknutím na ikonku rozbalíte rozšíření.

Následným kliknutím na oranžové tlačítko "Přihlásit se" budete přesměrováni na formulář pro registraci.

registrace

Registrace je možná klasickým vyplněním formuláře.

Po vyplnění registrace a následném kliknutí na zelené tlačíko "Zaregistrovat se", obdržíte během několika minut potvrzovací e-mail.

Potvrzením obdrženého emailu úspěšně dokončíte registraci a budete přesměrováni na stránku Jak na KiwiBack (Jak na KiwiBack).

registrace

3) Nakupte na E-shopu

Jakmile budete přihlášení ke svému KiwiBack účtu, při vstupu do eshopu, budete vyzváni k aktivaci KiwiBack pomocí modrého tlačítka "Aktivovat KiwiBack". Následně Vás KiwiBack bude informovat o své aktivitě. Poté už můžete nakupovat jak jste zvyklí.

registraceregistrace

4) Zkontrolujte své Odměny

Po dokončení objednávky se Vám peníze na KiwiBack účtu zobrazí do několika minut, ve výjimečným případech do 24 hodin. Své objednávky a výši vrácených peněz, můžete vidět ve svém Profilu.

registrace

5) Vyberte své peníze

Aliexpress

Jakmile k vám objednané zboží dorazí a Vy potvrdíte jeho převzetí, částka se na Vašem KiwiBack účtu přesune z kolonky “předběžná částka” do kolonky “schválená částka”.
V tu chvíli jsou peníze připraveny k výběru, který je samozřejmě zcela zdarma. Peníze je možné vybrat již od 1,- Kč.

Ostatní obchody

Jakmile k vám objednané zboží dorazí a obchod nás informuje o vyřízené objednávce, částka se na Vašem KiwiBack účtu přesune z kolonky “předběžná částka” do kolonky “schválená částka”.
V tu chvíli jsou peníze připraveny k výběru, který je samozřejmě zcela zdarma. Peníze je možné vybrat již od 1,- Kč.

 
 
KiwiBack > Obsahové stránky > Jak na registraci