Jak získat CashBack?

17.5.2019

Jak získat CashBack?

V jednom z našich článků jsme vám vysvětlili, co je to CashBack. Už samotný překlad napovídá, že se jedná o vrácení peněz. V dnešním článku se společně podíváme na to, co je třeba pro získání CashBacku udělat.

Kdo by nechtěl peníze zpět?

Náš článek 3 důvody, proč využívat CashBack přehledně vysvětluje, proč se využití této služby vyplatí. Pokud jste však článek ještě nečetli a podíváte se na CashBack selským rozumem: kdo z nás by odolal příležitosti získat byť jen určitou část ze zaplacené částky zpět?!

Zkrátka, když tu ta možnost je, byla by škoda ji nevyužít... co myslíte?

Co musíte udělat pro to, abyste své peníze získali zpět?

Pokud rádi a často nakupujete na internetu, kde můžete vybírat z milionů různorodých produktů, pak si možná pohráváte s otázkou, co musíte udělat pro to, abyste část svých peněz získali zpět.

Proto pro vás máme jednoduchý návod, díky kterému celý postup nejen snadno pochopíte, ale i jednoduše aplikujete.

Krok číslo 1: Registrace

Úplně prvním krokem je registrace v systému. Zde určitě rádi zmíníme, že registrace je zcela zdarma a jako třešničku na dortu vytěžíte spoustu dalších výhod. S naším cashbackovým systémem KiwiBack, také získáte velmi praktické rozšíření do prohlížeče.

Krok číslo 2: Aktivace přihlášením

KiwiBack rozšíření do prohlížečeZoom gallery
KiwiBack rozšíření do prohlížeče

Při použití KiwiBack rozšíření stačí vstoupit do eshopu a hned vám bude hlášeno, zda je váš cashback aktivní. Aktivace cashbacku přes KiwiBack rozšíření navíc probíhá pouze rychlým přihlášením. Nemusíte tedy při každém nákupu hledat tlačítko na webových stránkách. 

 

Jestliže i přes všechny nabízené výhody nechcete používat rozšíření, stačí se přihlásit na webových stránkách do vašeho účtu a kliknout skrze něj na příslušný odkaz, díky kterému se dostanete na vámi požadovaný e-shop. Díky prokliknutí dojde k identifikaci, která je nezbytná k tomu, aby vám mohly být peníze z nákupu vráceny. 

 

 

Krok číslo 3: Nakupování

Nakupování probíhá tak, jak jste běžně zvyklí, o nic se již nemusíte starat.

Krok číslo 4: Připsání částky na účet

Po určité době, zpravidla se tak děje poté, co obchod proběhne v pořádku, se vám část peněz ze zaplacené částky (s ohledem na procentuální výši odměny) připíše na váš CashBack účet. Na tento účet se vám bude postupně připisovat odměna z každého vašeho nákupu.

Cashback se na účtu zobrazí zpravidla do několika minut od vytvoření a zaplacení objednávky. Ve výjimečných případech může připsání trvat až 24 hodin.

Krok číslo 5: Vyplacení

Jakmile se cashback odměna zobrazí jako schválená částka, můžete zažádat o proplacení získaných peněz. V KiwiBacku výši částky neřešíme, můžete si tedy nechat vyplatit i 1Kč. Peníze vám budou odeslány na váš běžný bankovní účet a to zcela zdarma.

 

 
KiwiBack > Novinky > Jak získat CashBack?