KiwiBack jako možnost pasivního příjmu

21.6.2019

KiwiBack jako možnost pasivního příjmu

KiwiBack není jen spolehlivý hlídač na vrácení peněz, ale také si díky němu můžete vybudovat pasivní příjem. A jak to tedy funguje ? Velice jednoduše!


Pokud si chceš začít budovat pasivní příjem s KiwiBack není nic jednoduššího, než stáhnout KiwiBack, zaregistrovat se a začít vydělávat. 
Jakmile tyto dva jednoduché kroky provedete, přejdete do svého uživatelského profilu a následně přejdete v levém menu do složky "Pozvat přítele".

snímek_obrazovky_2019-06-21_v 11.jpg

Máme celkem tři jednoduché varianty, jak můžete svého kamaráda pozvat:


První možnost je zaslání pozvánky přímo na kamarádův e-mail. K odeslání pozvánky Vám postačí pouze kamarádova e-mailová adresa, kterou zadáte do příslušné kolonky a následně kliknete na zelené tlačítko "odeslat pozvánku".  Kliknutím na tlačítko "odeslat pozvánku" zašlete kamarádovi mail, který obsahuje váš unikátní odkaz, díky kterému poznáme, že nový uživatel přišel právě díky Vám!

Druhá možnost jak pozvat svého přítele k získávání peněz zpět prostřednictvím KiwiBack, je pomocí odkazu pro sdílení. Odkaz je možné zkopírovat a následně zaslat například přes Messenger, Instagram nebo jakoukoliv jinou sociální síť. Díky tomu, že každý uživatel má svůj unikátní odkaz pro sdílení tak poznáme, že nový uživatel přišel právě díky Vám.

Třetí možností je sdílení pomocí Facebook. Váš unikátní odkaz je možné sdílet na svém timeline (zdi), ve skupině, stránce a nebo jej zaslat jako soukromou zprávu svému příteli.

Všechny tři možnosti fungují velice jednoduše a je pouze na Vás jak se svůj pasivní příjem rozhodnete budovat. Nezapomínejte na to, že díky KiwiBack získáte z každého přivedeného uživatele 22% z jeho cashbacku, ale Váš kamarád přitom ze své odměny neztratí ani korunu!

Pokud máte blog, skupinu odběratelů nebo chcete vést reklamní kampaň, kontaktujte nás na e-mailové adrese: 

 

 

 

 
KiwiBack > Novinky > KiwiBack jako možnost pasivního příjmu
Loading...

Novinky

Loading...

Novinky